NederlandsEnglishDeutschFrançais
Facebook Twitter
Aanmelden nieuwsbrief
Afmelden
Mijn Burton/2CV verzekering
Jaarpremie € .....
MEER INFO AANVRAGEN
12.11. Alarmlichtschakelaar
HOMEOVER BCCMEDIABOUWHANDLEIDINGONZE MERKENVERZEKERINGENOCCASIONSWEBSHOPVERHUURLINKSCONTACT IWAN GÖBEL

12. EXTRA'S

12.1. Kentekenplaathouder

12.2. Trekhaak

12.3. Triangel

12.4. Typeplaatjes

12.5. Stickers en striping

12.6. Bagagerek

12.7. Handgreep

12.8. Chrome ringen

12.9. Achterkleplogo

12.10. Alu dashboardplaat

12.11. Alarmlichtschakelaar

12.12. Speciaal gereedschap

12.13. Kleding

12.14. Burton Owners Club

12.15. Vermogensbankdag

12.16. Velgen en banden

12.17. Power tube

12.18. Burton krik

<<Terug

 
Print | Print (incl. onderwerpen)

12.11. ALARMLICHTSCHAKELAAR

Een 2CV is meestal niet uitgerust met een alarmlichtinstallatie, al is het in Duitsland wel verplicht geweest een dergelijke installatie te voeren.

U kunt uw 2CV of Burton zelf met een alarmlichtinstallatie uitvoeren. Hiervoor dient een 2e knipperlichtrelais geplaatst te worden. Het electrische schema getoont in de afbeelding hiernaast, laat zien hoe deze 2e relais aangesloten dient te worden.

Wij raden aan om een eenvoudige wipschakelaar als alarmlichtschakelaar te gebruiken, omdat deze in totaal 4 polen heeft waarvan 2 paren van 2 met elkaar worden geschakeld. Het is hierbij belangrijk om de draden 490 en 491 los van elkaar op een aparte pool op de alarmlichtschakelaar aan te sluiten. Draad C van relais 2 sluit u vervolgens aan op de beide tegenoverliggende polen van de schakelaar.

GERELATEERDE ONDERDELEN

>>Schakelaarplaatje on-off

>>Schakelaar uni metaal aan-uit

>>Schakelaar uni rubber afdekkapje

Schema alarmlichten
Schema alarmlichten

 
Copyright 2010 Burton Car CompanyDisclaimerPrivacy statementInloggen Website door InterXL